Kobiecy Futbol
Ekstraliga Newsy Polska

Ekstraliga: Daleszczyk zapewnia trzy punkty w Szczecinie

AZS UJ Kraków pokonał na wyjeździe Olimpie Szczecin 2:1 choć przyjezdne od 73. minuty grały w osłabieniu na pięć minut przed zakończeniem spotkania zdołały zdobyć zwycięską bramkę.

Wynik spotkania w trzynastej minucie otworzyła Katarzyna Daleszczyk. Radość z prowadzenia Krakowianek trwała niecały kwadrans, bo kuż w 26. minucie do wyrównania doprowadziła Amelia Bińkowska. W 78. minucie czerwoną kartką została ukarana Wiktoria Malinowska i gdy wydawało się, że zespół gospodyń może przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść w 85. minucie drugie trafienie zaliczyła Daleszczyk i zapewniła swojemu zespołowi cenne trzy punkty.