
Alberto Toril odchodzi z Realu Madryt
Alberto Toril zakończył swoją czteroletnią pracę jako trener piłkarek Realu Madryt. Klub poinformował o zakończeniu współpracy w oficjalnym komunikacie opublikowanym 28 maja.
Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!

Pod wodzą Alberto Torila Real Madryt Femenino rozegrał 158 spotkań, z czego aż 112 zakończyło się zwycięstwami. W każdej z czterech prowadzonych przez niego kampanii drużyna kwalifikowała się do Ligi Mistrzyń, docierając dwukrotnie do ćwierćfinału. Toril to postać dobrze znana w strukturach Realu – jako zawodnik występował w pierwszym zespole w latach 1992–1993, zdobywając m.in. Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii.
Polecamy
-
Newsy06.06.26Kinga Puchalska przedłużyła kontrakt z Energa Stomilankami Olsztyn
Mariusz Cichowski
-
Newsy06.06.26Obsada sędziowska 22. kolejki Orlen 1. Ligi (SEZON 2025/26)
Mariusz Cichowski
-
Eliminacje do mistrzostw świata05.06.26El. MŚ 2027: Nowy rekord frekwencji i porażka reprezentacji Polski
Milena Romanowska
-
Newsy05.06.26Kolejna zawodniczka odchodzi z Pogoni Szczecin
Mariusz Cichowski


