AP ORLEN Gdańsk szuka wzmocnień u ligowego rywala, napastniczka beniaminka na testach

Mamy już końcówkę stycznia, zatem powoli zaczyna spływać coraz więcej transferowych aktualności. Wzmocnień szuka między innymi AP ORLEN Gdańsk. W ekipie Tomasza Borkowskiego testowana jest aktualnie napastniczka HydruTrucku Radom – Federica Dall’ara.

Pochodząca z Włoch reprezentantka Polski w beach soccerze w rundzie jesiennej strzeliła w Ekstralidze 2 bramki w 10 rozegranych meczach. Jej zespół na półmetku sezonu jest na dobrej drodze do spadku z krajowej elity, bowiem w 11 kolejkach radomianki wywalczyły tylko 3 punkty i zamykają one ligową stawkę. Do bezpiecznego miejsca HydroTruck traci aktualnie 5 punktów. Co ciekawe, na pozycji tej znajduje się właśnie AP ORLEN Gdańsk, który zainteresowany jest sprowadzeniem napastniczki beniaminka.

Federica Dall’ara oprócz gry dla ekipy z Radomia na trawie, regularnie występuje także w barwach Sparty Daleszyce w rozgrywkach na piasku. W ubiegłym roku z klubem tym 21-latka sięgnęła po wicemistrzostwo Polski w beach soccerze. Odebrała ona ponadto nagrodę królowej strzelczyń rozegranego na początku sierpnia turnieju.

Młoda atakująca ma już za sobą debiut w nowopowstałej reprezentacji Polski w beach soccerze. W Biało-Czerwonych barwach pochodząca z Włoch napastniczka rozegrała jak dotąd dwa mecze.

AP ORLEN Gdańsk poinformował, że Federica Dall’ara udała się razem z drużyną na rozpoczęty wczoraj obóz w Cetniewie. Potrwa on do 27 stycznia.

Inne wiadomości

EkstraligaFutsalNewsy
AktualnościHiszpaniaNewsyZagranica
BBCSport.com/twitter

Dodaj komenntarz