Dłuższa przerwa Anny Palińskiej. Zawodniczkę mistrza Polski czeka zabieg kolana

Bramkarka Górnika Łęczna Anna Palińska na niedawnym zgrupowaniu reprezentacji Polski doznała kontuzji kolana, przez co nie mogła nawet usiąść na ławce w starciach z Mołdawią i Azerbejdżanem. Jej miejsce w kadrze awaryjnie zajęła wówczas Monika Sowalska z SMS-u Łódź.

Palińska na zgrupowaniu kadry narodowej również pojawiła się w zastępstwie kontuzjowanej koleżanki po tym, jak okazało się, że z treningów wyłączona na jakiś czas będzie Karolina Klabis z AZS UJ Kraków.

Jak udało nam się ustalić, 25-letnia bramkarka mistrzyń Polski jest już po badaniach, które wykazały uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej. Uraz ten wymagać będzie artroskopii kolana, co wyłączy Palińską z gry na kilka miesięcy.

Na chwilę obecną nie wiemy jednak nawet, czy Górnik Łęczna będzie musiał rozgrywać mecze bez swojej podstawowej bramkarki, bowiem trwający sezon Ekstraligi został zawieszony, o czym informowaliśmy TUTAJ. Palińska w tym sezonie wystąpiła w 10 spotkaniach aktualnego lidera Ekstraligi. Ekipa z Lubelszczyzny na chwilę obecną ma w tabeli dziewięć punktów przewagi nad drugim Medykiem Konin.

Inne wiadomości

FrancjaNewsyPolki za granicą
AngliaInneNewsyNiemcyPolki za granicąZagranica

Dodaj komenntarz