fbpx

Ekstraliga, I liga i Puchar Polski wreszcie ze sponsorem tytularnym!

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o pozyskaniu sponsora tytularnego dla rozgrywek kobiecego Pucharu Polski, Ekstraligi oraz I ligi. Został nim koncern paliwowy ORLEN.

Od teraz rozgrywki te będą oficjalnie rozgrywane jako ORLEN Ekstraliga, ORLEN I liga oraz ORLEN Puchar Polski.

PZPN w swoim komunikacie poinformował, że nowa umowa z Orlenem umowa została podpisana na cztery najbliższe lata.

Przedłużenie współpracy z firmą PKN ORLEN jest potwierdzeniem tego, że inwestycja w kadrę narodową pozwala realizować naszym sponsorom stawiane cele biznesowe, a PZPN postrzegany jest jako solidny partner, z którym warto związać się na długie lata. Cieszymy się, że PKN ORLEN dostrzega również ogromny potencjał reprezentacji młodzieżowych, piłki nożnej kobiet czy eFutbolu, które także będzie wspierał. Gramy razem o najwyższe cele! – powiedział Sekretarz Generalny PZPN Łukasz Wachowski cytowany przez oficjalną stronę związku.

PKN Orlen oprócz sponsoringu tytularnego Ekstraligi, I ligi i Pucharu Polski będzie także sponsorem generalnym kobiecej reprezentacji Polski.

Other Articles

InneNewsyZagranica
Łukasz Cieślewicz
NewsyPolskaPuchar Polski

Comments (1)

  1. Jeśli tylko nazwy rozgrywek się zmienią, a premie za tytuł i kolejne pozycje zostaną bez zmian, to znaczy że kasa poszła do władzy PZPN ? Może zespoły dostaną więcej na start sezonu ?

Leave a Reply