U-19; Wysoka wygrana na zakończenie nieudanych eliminacji

Na zakończenie eliminacji do mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 19 pokonała 6:0 Chorwację i zajęła przedostatnie miejsce w swojej grupie.

Podopieczne Katarzyny Barleiwcz do spotkania z Chorwatkami podchodziło po porażkach z gospodyniami Szwecją (2:4) oraz Danią (1:5). W spotkaniu z Chorwatkami Polki były faworytkami i potwierdziły to na boisku. Wynik w 18.minucie otworzyła Martyna Duchnowska i Biało-Czerwone na przerwę schodziły z jednobramkową przewagą. Po dziesięciu minutach gry w drugiej połowę wynik podwyższyła Natalia Wróbel. W 63.minucie w konsekwencji dwóch żółtych kartek plac gry opuściła Nela Andrić. W 75.minucie trzecią bramkę w tym spotkaniu dla naszej reprezentacji zdobyła Marcelina Buś, a w przeciągu 120 sekund dwukrotnie bramkarkę rywalek do kapitulacji zmusiła Magdalena Sobal, Wynik w doliczonym czasie gry ustaliła Natalia Wróbel.