fbpx

Ewa Pajor najwyżej wycenioną polską zawodniczką w Bundeslidze

Portal Soccerdonna.de wzorując się na stronie transfermarkt.de opublikował wartości rynkowe zawodniczek występujących w Bundeslidze. Najwyżej sklasyfikowaną Polką jest występująca w VfL Wolfsburg, Ewa Pajor wyceniana na 125 tysięcy euro.

Napastniczka reprezentacji Polski wyceniana na 125 tysięcy złotych sklasyfikowana została na 10.miejscu w Bundeslidze. Koleżanka Pajor z zespołu VfL i bramkarka reprezentacji Polski wyceniona została na 75 tysięcy euro. Na trzydzieści tysięcy wyceniona została zawodniczka Turbine Poczdam, Małgorzata Mesjasz, a pięć tysięcy mniej warta jest przedstawicielka Bayeru 04 Leverkusen, Sylwia Matysik. Kwota dwudziestu tysięcy znalazła się przy występującej w Werderze Brema Agacie Tarczyńskiej, a pięć tysięcy mniej warta jest Agnieszka Winczo z SV Meppen. Najniżej sklasyfikowaną polską zawodniczką jest grająca w SC Band, Patrycja Balcerzak (12,5 tyś).

Najwyżej wycenianą zawodniczką w Bundeslidze jest zaledwie 19-letnia Lena Obersdorf z VfL Wolfsburg, której wartość ustalono na 250 tysięcy euro.

Portal zapowiedział, że w najbliższym czasie dokona wyceny zawodniczek występujących w następujących ligach: Francja USA, Hiszpania, Włochy oraz Szwecja.

fot. vfl-wolfsburg.de

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply