Ewa Pajor strzela w hicie, Bayern Monachium bliski odpadnięcia z Pucharu Niemiec!

Jeden z dwóch najlepszych klubów w Niemczech nie zagra w finale krajowego pucharu – to wiedzieliśmy już przed meczem Wolfsburga z Bayernem Monachium, które trafiły na siebie w półfinale. Na chwilę obecną zdecydowanie bliżej awansu do ostatniego etapu są “Wilczyce”, które prowadzą 2:0.

W podstawowym składzie aktualnych mistrzyń Niemiec wybiegły zarówno Katarzyna Kiedrzynek, jak i Ewa Pajor. Prowadzenie Wolfsburgowi dała w 13. minucie Alexandra Popp, natomiast w samej końcówce pierwszej połowy prowadzenie gospodyń podwyższyła Pajor.

Napastniczka reprezentacji Polski przebywała na boisku do 71. minuty, zmieniła ją Shanice van de Sanden.