[FOTO] Zwycięstwo AZS UWM High Heels Olsztyn zapewniło drużynie historyczny awans

W meczu decydującym o awansie do Ekstraligi futsalu AZS UWM High Heels Olsztyn pokonał AZS SGGW Warszawa 5:4 i awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. Mamy dla Was zdjęcia z tego spotkania.

Zespół ze stolicy Warmii i Mazur aby po siedmiu minutach przegrywał 0:2 i był po awansem, Jednak po dwóch bramkach Sawickie wyrównał, a w 28.minucie wyszedł na prowadzenie, które stracił trzy minuty później. Zawodniczki z Olsztyna wyszły na dwubramkowe prowadzenie po uderzeniach Sawickiej oraz Łapińskiej. Drużyna ze stolicy odpowiedziała trafieniem Bekker, które ustaliło wynik spotkania na 5:4.

AZS UWM High Heels Olsztyn – AZS SGGW Warszawa 5:4 (0:2)
0:1 – Kucharska (2), 0:2 – Bekker (7), 1:2, 2:2 – Siwicka (21, 24), 2:3 – Łoniewska (28), 3:3 – Siwicka (31), 4:3 – Łapińska (32), 5:3 – Siwicka (35), 5:4 – Bekker (39).