Gol Ewy Pajor na zakończenie sezonu, wicemistrzostw Niemiec Wolfsburga

W ostatniej kolejce Frauen Bundesligi VfL Wolfsburg pokonał SC Freiburg 2:1, a jedną z bramek dla popularnych “Wilczyc” zdobyła Ewa Pajor.

Zespół z Wolfsburga aby mieć nadzieję na zdobycie tytułu mistrzowskiego musiał wygrać pojedynek z Freiburgiem i już po dziewięciu minutach prowadził 1:0 po golu Ewy Pajor, która zdobyła swoją siódmą ligową bramkę w sezonie. Przyjezdne wyrównały tuż przed przerwą po golu Judith Steinert. Przed przerwą gola z rzutu karnego dającego jak się później okazało zwycięstwo zdobyła Holenderka Dominique Janssen.

Drużyna Ewy Pajor i Katarzyny Kiedrzynek zdobyła komplet punktów jednak zwycięstwo zanotował również Bayern Monachium, który pokonał Turbine Poczdam 11:1 i to zespół z Bawarii sięgnął po tytuł mistrzowski.