fbpx

Jak ona to trafiła?! Przepiękny gol w hicie Ekstraligi! [WIDEO]

Niedzielny mecz na szczycie Orlen Ekstraligi zdecydowanie nie zawiódł. Po emocjonującym pojedynku GKS Katowice pokonałna domowym stadionie Widzewa TME SMS Łódź 3:1. Ozdobą tego hitu był bez wątpienia piękny gol Klaudii Maciążki, która w końcówce ustaliła wynik spotkania perfekcyjnym strzałem zza pola karnego.

Przy stanie 2:1 na korzyść gości, piłkarki Marka Chojnackiego mogły jeszcze liczyć na urwanie GieKSie choćby punktu. W 83. minucie Klaudia Maciążka pozbawiła jednak ubiegłorocznie mistrzynie Polski złudzeń. Napastniczka katowickiego zespołu znalazła się z piłką na lewym skrzydle, wypuściła ją sobie w stronę bramki i bez dłuższego namysłu przymierzyła z dystansu. Futbolówka zmierzała blisko środka, lecz wpadła idealnie pod poprzeczkę, a nad ręką próbującej jeszcze interweniować Oliwii Szperkowskiej.

GKS wygrał w Łodzi 3:1 i znacznie przybliżył się do wywalczenia mistrzostwa Polski. Dzięki wczorajszemu triumfowi katowiczanki zostały samodzielnymi liderkami Orlen Ekstraligi z przewagą trzech punktów nad TME SMS-em.

Gol Klaudii Maciążki:

Piękne trafienie atakującej GKS-u Katowice można obejrzeć również z ujęcia z kamer TVP Sport w oficjalnym skrócie niedzielnego hitu Ekstraligi. Link do niego znajduje się TUTAJ (gol Maciążki od 3:59).

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
Andrea Horvathova

Leave a Reply