Jedenaście goli w dwóch meczach! Fantastyczna postawa reprezentacji U-19 w Rumunii

Znakomicie w sparingowym dwumeczu z kadrą Rumunii zaprezentowała się reprezentacja Polski U-19. Podopieczne Katarzyny Barlewicz po piątkowym wyjazdowym triumfie 4:0, dzisiaj na obcym terenie rozbiły swoje rówieśniczki aż 7:0!

Festiwal strzelecki rozpoczęła już w 4. minucie Magdalena Sobal. Niewiele ponad dziesięć minut później piłkę do bramki skierowała natomiast Katja Skupień. 180 sekund później było już 3:0 dla Biało-Czerwonych. Z gola cieszyła się Natalia Rohn. Magdalena Sobal swoje drugie dzisiaj, a czwarte podczas dwumeczu w Rumunii trafienie zanotowała w 35. minucie i Polki już do przerwy powtórzyły wynik sprzed trzech dni.

Po zmianie stron nasze utalentowane piłkarki poszły za ciosem. W 52. minucie po raz drugi na listę strzelczyń wpisała się Natalia Rohn, a już po chwili rezultat jeszcze bardziej powiększyła jej klubowa koleżanka z SMS-u Łódź, Oliwia Domin, która wykorzystała rzut karny. Wynik na efektowne 7:0 dla naszych rodaczek ustaliła w 71. minucie Oliwia Katowicz.