Koronawirus w niemieckiej kadrze! “Die Mannschaft” osłabione tuż przed półfinałem EURO 2022

W przeddzień meczu decydującego o awansie do finału Mistrzostw Europy, niemiecka federacja ogłosiła, że Klara Bühl otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19. Piłkarka Bayernu Monachium została odizolowana od reszty zespołu i jej udział w środowym meczu z Francją jest wykluczony.

DFB w oficjalnym komunikacie podkreśliło, że 21-latka to jedyna piłkarka, która otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa i pozostałe członkinie kadry narodowej są zdrowe. Piłkarka przechodzi COVID-19 bezobjawowo.

Klara Bühl to ważne ogniwo reprezentacji Niemiec na trwających Mistrzostwach Europy. Rozpoczynała ona w pierwszym składzie wszystkie cztery dotychczasowe mecze “Die Mannschaft” na angielskich boiskach. Lewoskrzydłowa ma na swoim koncie już gola i asystę.

Mecz Niemcy – Francja w półfinale EURO 2022 odbędzie się w środę, 27 lipca o godzinie 21:00 na stadionie w Milton Keynes. Pierwsze finalistki Mistrzostw Europy poznamy natomiast już dzisiaj. Uczestniczki meczu o złoto wyłoni starcie Angielek ze Szwedkami.

Inne wiadomości

NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica
EkstraligaNewsyPolska

Comments (1)

  1. Nie ma zadnego covid 19 czy innego, To kompletna bzdura ktora powtarzaja wszelkiej masci pseudodziennikarze. Testy sa sciema o czym wiedza lekarze a nawet politycy a jednak ciagle probuje sie ludziom wmawiac ze sa zagrozeni smiertelna choroba.

Dodaj komenntarz