fbpx

Legionistki Warszawa zagrają na Stadion Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego!

Pierwszoligowe Legionistki Warszawa 26 maja spotkanie 21. kolejki Orlen 1 Ligi z Bielawianką Bielawa rozegrają na Stadionie Miejskim im. Marszałka J. Piłsudskiego!

Zespół ze stolicy Polski w rundzie rewanżowej spisuje się znakomicie i po pięciu zwycięstwach odniesionych w ośmiu spotkaniach awansował na dziesiąte miejsce w tabeli, które gwarantuje utrzymanie na zapleczu Orlen Ekstraligi.

Kibice, którzy zdecydują się przyjść na stadion przy ulicy Łazienkowskiej 3, wejdą na stadion za darmo. Swoje mecze ligowe na stadionie, który może pomieścić 31 003 widzów rozgrywa Legia Warszawa.

Futbol kobiecy w Polsce dynamicznie się rozwija, co przekłada się na rosnące zainteresowanie i profesjonalizację rozgrywek. W ostatnich latach Polski Związek Piłki Nożnej wdraża szereg zmian, które mają na celu podniesienie ich rangi i jakości. Inicjatywy takie jak wprowadzenie procesu licencyjnego czy zwiększenie wsparcia finansowego na rozwój klubów przekładają się na wzrost atrakcyjności i konkurencyjności dyscypliny. Piłka nożna kobiet jest dziedziną, która integruje, inspiruje i przyciąga uwagę na różnych poziomach społecznych i sportowych – możemy przeczytać na stronie legia.com

Other Articles

NewsySzwecjaZagranica
Kayla Adamek

Leave a Reply