Druga liga – 13. kolejka
Wisła Płock – Juna Trans Stare Oborzyska
24 marca, godzina 13:00
Orlen Ekstraliga – 15. kolejka
Stomilanki Olsztyn – UKS SMS Łódź
24 marca, godzina 13:00
Kliknij, aby przejść do transmisji.
Orlen Ekstraliga – 15. kolejka
GKS Katowice – Pogoń Szczecin
23 marca, godzina 12:15
Kliknij, aby wejść w transmisję.
Orlen Ekstraliga – 15. kolejka
Czarni Antrans Sosnowiec – Górnik Łęczna
23 marca, godzina 15:00
Kliknij, aby wejść w transmisję.
Orlen Ekstraliga – 15. kolejka
Śląsk Wrocław – Medyk POLOmarket Konin
23 marca, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 15. kolejka
Uniwersytet Jagielloński – Rekord Bielsko-Biała
23 marca, godzina 12:00
Orlen I Liga – 15. kolejka
Polonia Środa Wielkopolska – Legionistki Warszawa
23 marca, godzina 12:00
Orlen I Liga – 15. kolejka
Lech Poznań UAM – Energa Checz Gdynia
23 marca, godzina 12:00
Wkrótce link
Orlen Ekstraliga – 14. kolejka
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
15 marca, godzina 15:00
Kliknij, aby przejść do transmisji.
Orlen Ekstraliga – 14. kolejka
Górnik Łęczna – GKS Katowice
15 marca, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 14. kolejka
Stomilanki Olsztyn – Czarni Antrans Sosnowiec
15 marca, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 13. kolejka
GKS Katowice – Stomilanki Olsztyn
9 marca, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 13. kolejka
AP Orlen Gdańsk – Pogoń Szczecin
9 marca, godzina 14:00
Kliknij aby wejść w transmisję.
Orlen Ekstraliga – 13. kolejka
Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna
9 marca, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 13. kolejka
Czarni Antrans Sosnowiec – UKS SMS Łódź
9 marca, godzina 15:00
Kliknij aby wejść w transmisję.
Orlen I Liga
Legia Ladies – Lech UAM Poznań
3 marca, godzina 14:30
Kliknij, aby obejrzeć.
ZIG
Polska – Niemcy
3 marca, godzina 13:00
Orlen Ekstraliga – 12. kolejka
Pogoń Szczecin – KS Uniwersytet Jagielloński
3 marca, godzina 12:00
Finały MMP U-15 – dzień 3
3 marca, godzina 9:00
Finały MMP U-15 – dzień 2
2 marca, godzina 9:00
Orlen Ekstraliga – 12. kolejka
Czarni Antrans Sosnowiec – GKS Katowice
2 marca, godzina 17:00
Kliknij, aby wejść w transmisję.
Orlen Ekstraliga – 12. kolejka
Stomilanki Olsztyn – Śląsk Wrocław
2 marca, godzina 12:00
Transmisja PPV — kliknij aby wejść i wykupić.
Orlen Ekstraliga – 12. kolejka
Górnik Łęczna – AP Orlen Gdańsk
2 marca, godzina 11:00
Orlen Ekstraliga – 11. kolejka
Górnik Łęczna – KS Uniwersytet Jagielloński
10 lutego, godzina 12:00
Ekstraliga futsalu – 13. kolejka
KS Uniwersytet Jagielloński – Rekord Bielsko-Biała
3 luty, godzina 19:00
Finał MMP U-19
II dzień
2 grudnia, godzina 8:00
Podoba Ci się tak zakładka?
Orlen Ekstraliga – 10. kolejka
Śląsk Wrocław – GKS Katowice
12 listopada, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 10. kolejka
Pogoń Dekpol Tczew – Pogoń Szczecin
12 listopada, godzina 11:00
Kliknij TUTAJ, aby obejrzeć.
Orlen Ekstraliga – 10. kolejka
AZS UJ Kraków – Stomilanki Olsztyn
12 listopada, godzina 13:00
Orlen Ekstraliga – 10. kolejka
AP Orlen Gdańsk – Czarni Antrans Sosnowiec
12 listopada, godzina 13:00
Orlen Ekstraliga – 9. kolejka
Śląsk Wrocław – UKS SMS Łódź
4 listopada, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 9. kolejka
Pogoń Szczecin – Medyk POLOmarket Konin
4 listopada, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 9. kolejka
Górnik Łęczna – Pogoń Dekpol Tczew
4 listopada, godzina 12:00
Orlen Ekstraliga – 9. kolejka
GKS Katowice – AP Orlen Gdańsk
4 listopada, godzina 12:45
Kliknij TUTAJ, aby przejść do transmisji.
Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzyń
Orlen Ekstraliga – 4. kolejka
Pogoń Szczecin – GKS Katowice
20 października, godzina 15:00
Orlen Ekstraliga – 6. kolejka
Pogoń Szczecin – Stomilanki Olsztyn
30 września, godzina 12:00
https://www.youtube.com/embed/TPrRFPqcE_8
Orlen Ekstraliga – 6. kolejka
AP Orlen Gdańsk – AZS UJ Kraków
30 września, godzina 15:00
https://www.youtube.com/embed/MzR73PWZ8n8
Orlen Ekstraliga – 6. kolejka
UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna
30 września, godzina 12:45
Aby obejrzeć kliknij TUTAJ.
Orlen Ekstraliga – 6. kolejka
Medyk POLOmarket Konin – Czarni Antrans Sosnowiec
30 września, godzina 12:00
https://www.youtube.com/embed/aJm4BubYA8U