Natalia Padilla-Bidas z hattrickiem! Wysoka wygrana Servette FCCF

Servette FCCF pokonała w meczu rewanżowym 1/4 finału play off FC Aarau 8:1, a trzy bramki dla zespołu mistrza Szwajcarii zdobyła Natalia Padilla-Bidas.

Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem świeżo upieczonego zdobywcy pucharu Szwajcarii 4:0 i rewanż wydawał się postawieniem przysłowiowej kropki nad “i”. Gospodynie po pierwszej części spotkania prowadziły 3:1 gdy piłkę w siatce umieszczała Natalia Padilla-Bidas oraz dwukrotnie Maeva Clemaron, a trafienie samobójcze zaliczyła Thaus Hurni, która w 34. minucie dała nadzieję na korzystny rezultat FC Aarau.

W drugiej części spotkania gospodynie podwyższyły prowadzenie po dwóch trafieniach Coumba Sow, a w 74 i 78. minucie dwa gole dołożyła Natalia Padilla-Bida zdobywajac w meczu hattricka. W końcówce spotkania wynik ustaliła Paula Serrano.

20-letnia napastniczka ma na swoim koncie 18 ligowych goli.