[Odwiedzamy ligi niższe] 4 liga Wielkopolska[zdjęcia]

Ciekawy mecz w Poznaniu!

Wynik spotkania, bardzo ładnym strzałem pod poprzeczkę Ady Raś, otwiera Natalia Wasiak. Po niespełna kwadransie Patrycja Kwiatkowska w sytuacji sam na sam z Mielcarek doprowadza do wyrównania. Pierwsza połowa to dobre, wyrównane spotkanie.
Po przerwie więcej z gry miały piłkarki z Ostrowa. 55 minuta w zamieszaniu podbramkowym gospodyń Dominika Harasymko zdobywa drugą bramkę dla przyjezdnych. Amelia Goplarek w 71 minucie podwyższa na 3:1, po dwóch minutach odpowiedź akademiczek po golu Rokasny Kapturskiej. W końcówce meczu wynik na 4:2 dla Ostrovii ustala Zuza Guźniczak.
To kolejny mecz w którym drużyny niższych lig, udowodniły że warto oglądać ich mecze. Brawo dla obu drużyn!

FC AZS UAM Poznań – Ostrovia II Ostrów Wlkp. 2:4(1:1)

Bramki : 22′ Patrycja Kwiatkowska, 73′ Roksana Kapturska dla UAM – 8′Natalka Wasiak, 55′ Natalka Wasiak Dominika  Harasymko,  71′ Amelka Goplarek, 88′  Zuza Guźniczak dla Ostrovii

Obsada sędziowska  : Paulina Noga, Mateusz Adamczak, Kornelia Przybylska

Skład wyjściowy UAM : Raś, Sukens, Wierzbicka, Bukowska, Kapturska, Kwiatkowska, Okupnik, Penier, Makowska, Katarzyńska, Karpińska.
Rezerwa : Spławska, Cierzniak, Wiza, Stankiewicz, Kałek, Witkowska, Kyorehyan
Trener Zbigniew Kozioł

Skład wyjściowy Ostrovia  : Mielcarek, Durman, Durska, Stasiak, Harasymko, Goplarek, Michalak, Urban, Czub, Wasiak, Guźniczak.
Rezerwa : Kraszkiweicz, Turbańska, Muszalska, Lewalska