[Odwiedzamy ligi niższe] Wydarte zwycięstwo Loczków w Raszynie

W dzisiejszym spotkaniu II ligi grupy północnej drużyna UKS Olimp Loczki Wyszków zdobywa komplet punktów po wyjazdowym starciu z zespołem KS Raszyn, choć to gospodynie schodziły na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

Mecz wyśmienicie rozpoczęły zawodniczki zespołu z Raszyna. Już w 7’ po dośrodkowaniu Natalii Bednarczyk wynik spotkania otworzyła kapitan gospodyń Maria Geszprych. Po kolejnych 5 minutach spotkania drugie trafienie dla drużyny KS Raszyn strzałem z dystansu zdobyła Aleksandra Lao. Na odpowiedź ze strony gości trzeba było poczekać do 21’, kiedy po niemałym zamieszaniu pod polem karnym Raszyna bramkę kontaktową dla Loczków zdobyła Anna Bortkiewicz. Zawodniczki Raszyna długo nie rozpamiętywały straconej bramki i już w kolejnej minucie ponownie powiększyły przewagę do dwóch bramek, a na listę strzelczyń wpisała się Aleksandra Hamza. Dobrą okazję na zmniejszenie straty zawodniczki z Wyszkowa miały w 28’ gdy strzał niemal na pustą bramkę oddała Oliwia Piersa, ale piłkę z linii bramkowej w ostatniej chwili zdołała wybić Aleksandra Lao. Kolejne dobre okazje na zmianę wyniku w 1. połowie miały gospodynie. Najpierw po udanej kontrze Raszyna dwukrotnie strzał na bramkę Loczków oddała Natalia Bednarczyk, ale pierwsza próba została obroniona przez Adrianę Wiśniewską, a po drugiej piłka minęła bramkę. W 36’ po podaniu Aleksandry Hamzy przy piłce ponownie znalazła się Natalia Bednarczyk, która natychmiast oddała strzał, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

Po przerwie, zaledwie kilkanaście sekund po gwizdku, świetną szansę na powiększenie przewagi dla Raszyna miała Oliwia Czarnocka, która po przejęciu piłki znalazła się sam na sam z bramkarką rywalek, ale po dobrej interwencji Adriany Wiśniewskiej gospodyniom udało się wywalczyć rzut rożny. Chwilę później ze zdobytej bramki cieszyły się zawodniczki Loczków po tym, jak drugą bramkę dla zespołu zdobyła Zuzanna Marszał. W 52’ gościom udało się doprowadzić do remisu za sprawą wprowadzonej po przerwie Pauliny Pokraśniewicz, która zdobyła bramkę nr 3 dla Loczków. Zespół UKS Olimp Loczki Wyszków nie zamierzał odpuszczać i w 75’ po otrzymaniu dobrego dogrania grająca od połowy napastniczka gości zdobyła swoją drugą bramkę, wyprowadzając zespół z Wyszkowa na prowadzenie. Zespół z Raszyna do ostatniej sekundy próbował wywalczyć chociaż punkt ze spotkania, ale gdy w doliczonym czasie po strzale Oliwii Czarnockiej piłka wylądowała w rękawicach Adriany Wiśniewskiej, gwizdek sędzi wybrzmiał po raz ostatni i mecz zakończył się zwycięstwem gości 4:3.