Kobiecy Futbol
News. Newsy Niższe ligi Polska

[Odwiedzamy ligi niższe] Wypowiedzi Bielawianki po meczu z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Obiecaliśmy więc przedstawiamy. Pomeczowe wypowiedzi zawodniczek i prezesa SKP Bielawianka Bielawa.

Mecz ósmej kolejki drugiej ligi pomiędzy Bielawianką a Sokołem Kolbuszowa Dolna zakończył się zwycięstwem “Sów Głogowskiego” 3:0. Do siatki Aleksandry Draus trafiały Martyna Kruk, Zuzanna Szczepańska oraz Katarzyna Brzeska. Nasz wysłannik poprosił o pomeczowe opinie. Z ramienia Bielawianki wypowiedziała się kapitan zespołu, Marta Gnyl, niepowtarzalne trojaczki – Martyna, Teresa i Zuzanna Kruk, oraz prezes bielawskiego klubu, pan Mariusz Tylak. Z ramienia Sokoła nie wypowiedział się nikt. Pomimo próśb naszego reportera ani zawodniczki, ani nikt ze sztabu klubu z Podkarpacia nie zdecydował się zaszczycić nas swoją wypowiedzią. O ile jest to zrozumiałe, o tyle zespół Sokoła wysłał jasny sygnał, że nie życzy sobie być w naszym obiektywie. Na prośbę naszej fotografki o zdjęcie przedmeczowe, również uzyskaliśmy odpowiedź odmowną. Szanujemy postawę zespołu Sokoła Kolbuszowa Dolna. każdy ma prawo do swojej interpretacji promocji kobiecego futbolu.

Foto: Marcyś

Może Cię również zainteresować

Punkty są, lecz stylu brak

Kacper Grzeszczyk

[FOTO] Galeria zdjęć z meczu LKS Rolnik B. Głogówek – MKS Olimpia Szczecin

Klaudia

Guzik na dłużej w Rybniku

Strzyż

2 komentarze

Karo 14 października 2021 at 11:07

Z tego co wiadomo. Nikt nie podszedł do zespołu z Kolbuszowej i nie zapytał o zdjecia. A machanie do kogoś żeby podszedł to raczej mało profesjonalne.

Powtórz
Wielbuond 14 października 2021 at 11:20

Zapytałem “Pani Kapitan czy mogę prosić o wywiad?” . Usłyszałem “Nie”. Do idącego trenera Kolbuszowej zapytałem “Trenerze mogę prosić o parę słów?”, usłyszałem “Nie, dziękuję”. Nigdy na nikogo nie macham. Do każdego podchodzę z szacunkiem. Na pytanie naszej fotografki o zdjęcie grupowe, trener Sokoła jej odpowiedział “po meczu”. Przykładamy wielką wagę do rzetelności. Jeździmy specjalnie za kobietami, by promować. A Pani mnie zwyczajnie pomawia.

Powtórz

Skomentuj