[Odwiedzamy niższe ligi] Lech/UAM Poznań wygrywa z LFA Szczecin

Lech UAM Poznań podejmował na płycie głównej stadionu przy ul.Bułgarskiej, LFA Szczecin. Było to spotkanie czołowych drużyn drugiej grupy trzeciej ligi.
Mecz mogło oglądać maksymalnie 999 osób, większość na trybunach to oczywiście sympatycy piłkarek Kolejorza, jednak na trybunach nie zabrakło kibiców LFA.

Mecz lepiej rozpoczęły podopieczne Alicji Zając, Martyna Lechna otwiera wynik spotkania następnie Marta Zielińska i po 20 minutach 2:0 dla gospodyń.
Pierwsza połowa zdecydowanie dla piłkarek z Bułgarskiej, podopieczne Pawła Osucha tylko raz poważnie zagroziły bramce Ani Laskowskiej.
Druga połowa bardzo podobna do pierwszej. Zuza Sawicka w 64 minucie głową podwyższa wynik  na 3:0 dla Lecha. Jedyną bramkę dla LFA bezpośrednio z rzutu rożnego zdobywa Katarzyna Piotrowska. Na kwadrans przed końcem meczu Dominika Drzewiecka zdobywa bardzo ładną bramkę, ustalając wynik spotkania.
Tym zwycięstwem Lech/UAM Poznań zapewnił sobie fotel lidera jesieni.

Lech/UAM Poznań – LFA Szczeci 4:1(2:0)