Orlen Ekstraliga: Górnik Łęczna wygrywa i przypieczętowuje spadek KS Uniwersytetu Jagiellońskiego!

KS Uniwersytet Jagielloński przegrał na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna 1:4 w meczu 22. kolejki Orlen Ekstraligi. Zespół z Krakowa zajął przedostatnie miejsce w tabeli i spadł do Orlen 1 Ligi.

Wynik meczu już w trzeciej minucie spotkania otworzyła Roksana Ratajczyk. Miejscowe odpowiedziały w osiemnastej minucie golem Anny Zapały. Odpowiedź Górniczek była jednak natychmiastowa, bo zaledwie 120 sekund Julia Piętakiewicz znalazła drogę do bramki rywalek i wyprowadziła swój zespół na prowadzenie. Wynik meczu rozstrzynięty został w ostatnich sekundach spotkania, gdy w 89. minucie Jagoda Cyraniak podwyższyła prowadzenie przyjezdnych, a w doliczonym czasie gry Katja Skupień ustaliła wynik spotkania.