Wyjazdowa wygrana Stomilanek! [zdjęcia]

Polonia Środa Wielkopolska przegrała na własnym stadionie ze Stomilankami Olsztyn 1:3. Dzięki zwycięstwu Stomilanki zajmują drugą pozycję w ligowej tabeli.

Stomilanki dominowały niemalże przez całe spotkanie i udokumentowały to w 26.minucie bramką Kałużnej, a trzy minuty później wynik podwyższyła Tkaczyk. Na początku drugiej połowy trzecie trafienie zanotowały przyjezdne, a na listę strzelców wpisała się Sokołowska. Bramkę honorową dla zespołu ze Środy Wielkopolskiej zdobyła Mikołajczak.

Polonia Środa Wielkopolska – KKP Stomilanki Olsztyn 1:3 (0:2)
Mikołajczak 80′ – Kałużna 26′, Tkaczyk 29′, Sokołowska 48′

Polonia: Parecka –  Nowak, Falkowska, Ratajczak, Szewczyk- Grzybowska (58’Walczak), Drożak, Szukalska, Mikołajczak, Ciesiółka- Wielińska (68’Sroczyńska)

Stomilanki: Ptaszek – Osajkowska, Kędzia, Silny, Lewandowska, Postol (70’Krech), Sokołowska, Rosiak(83’Sivakova), Kałużna, Topal (83’Turrentino), Tkaczyk

Sędzia główna: Katarzyna Gaweł
Sędzie asystentki: Dorota Dymek, Nikola Stokłosa