Rekord pokonany! ROW Rybnik zagra w finale futsalowego Pucharu Polski!

W drugim spotkaniu półfinałowym futsalowego Pucharu Polski ROW Rybnik pokonał 5:1 Rekord Bielsko Biała i w spotkaniu finałowym zmierzy się z AZS-u UAM-u Poznań.

Rybniczanki na prowadzenie wyszły w siedemnastej minucie po bramce Zdechovanovej, a kilka sekund przed zakończeniem pierwszej połowy prowadzenie podwyższyła Agata Sobkowicz.

Po przerwie po raz drugi na listę strzelców wpisała się Sobkowa, a w trzydziestej minucie było już 4:0, a z bramki cieszyła się Jasińska. Trzy minuty później trzecie trafienie zaliczyła Sobkowicz, a wynik spotkania ustaliła w ostatniej minucie Kubaszek zdobywając jedyną bramkę dla Rekordu.

Spotkania finałowe rozegrane zostaną w dniach 15/16 kwietnia i 22/23 kwietnia w formie dwumeczu rozgrywanego na parkietach obu uczestników meczu finałowego.

Informację o pierwszym spotkaniu półfinałowym znajduje się TUTAJ.