fbpx

Rozstań z Mitechem Żywiec ciąg dalszy, pożegnanie z trenerem i kolejnymi piłkarkami

Poznaliśmy kolejne rozstania z Mitechem Żywiec, który zrezygnował z gry w Ekstralidze. Drużynę pożegnały nie tylko następne zawodniczki, ale także trener Maciej Wejner.

Jak możemy przeczytać na portalu „sportowebeskidy.pl”, w przyszłym sezonie Mitech poprowadzi Agnieszka Spandel. 30-latka była ostatnio grającą trenerką rezerw żywieckiego klubu.

Jak dotąd pewne są już odejścia z drużyny Patrycji Rżany, która związała się z Górnikiem Łęczna, a także Petry Zdechovanovej i Anny-Marii Šmídovej, które podpisały kontrakty z ROW-em Rybnik. Blisko beniaminka Ekstraligi jest także Patrycja Wiśniewska. Brygida Solawa przebywa natomiast na testach w Śląsku Wrocław, a Katarzyna Siejka w Sportisie KKP Bydgoszcz.

Do listy odejść z Mitechu Żywiec dopisać można również Aleksandrę Komosę, która ma zakończyć karierę zawodniczą . Przygodę z piłką w nowych barwach kontynuować będą natomiast Magdalena Matyja oraz Weronika Smaza, które mają się przenieść do stolicy Małopolski. Pierwsza przeszła do drugoligowej Prądniczanki Kraków, natomiast 19-letnia Smaza według „sportowebeskidy.pl” jest blisko transferu do AZS UJ Kraków. Z Mitechu odchodzi na pewno także Ewelina Prokop.

Jest także grono zawodniczek, które postanowiły zostać w szeregach drużyny z województwa śląskiego. Są to doświadczone Katarzyna Wnuk i Magdalena Chrzanowska.

 

fot. facebook.com/GKSGornikLecznaKobiet

Other Articles

Leave a Reply