fbpx

Turniej eliminacyjny Ligi Mistrzów Kobiet w Szczecinie!

Świetna wiadomość dla wszystkich sympatyków kobiecego futbolu w Polsce! Turniej eliminacyjny do Ligi Mistrzyń Kobiet rozegrany zostanie w Szczecinie!

W turnieju 1. rundy eliminacji do Ligi Mistrzyń mistrzynie Polski, Pogoń Szczecin, wystąpią w towarzystwie greckiego PAOK-u Saloniki, szwajcarskiego Servette Genewa oraz izraelskiego Qiryat. Tuż po losowany, które zostało przeprowadzone w Nyonie, jednogłośnie na gospodarza turnieju wybrano właśnie Szczecin! Zmagania eliminacyjne odbędą się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera. Pogoń 4 września podejmie Servette Genewa, drugą parę utworzyły PAOK i Qiryat. Spotkania rozstrzygające o kolejności poszczególnych zespołów w tej rundzie rozegrane zostaną 7 września.

W serwisie pogonszczecin.pl możemy przeczytać wypowiedź prezesa Artura Dmowskiego, jakiej udzielił klubowym mediom tuż po losowaniu: „- Do Nyonu pojechaliśmy z zamiarem bycia tym gospodarzem, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego przebiegu. Pokazaliśmy pozostałym trzem klubom naszą propozycję w formie prezentacji multimedialnej przygotowaną przez naszego rzecznika prasowego i to właśnie ona mogła zadecydować o tym, że to Pogoń oraz Szczecin będą gospodarzem wrześniowego turnieju. Uważamy, patrząc na rankingi, że nasza grupa jest wyrównana, każdy zespół będzie chciał awansować dalej. Teraz czas na sztab szkoleniowy oraz naszą grupę analityków, by jak najlepiej przygotować drużynę do tego turnieju.”

Other Articles

I ligaNewsyPolska
I ligaNewsyPolska

Leave a Reply