[WIDEO] Patrycja Balcerzak strzela w doliczonym czasie gry i zapewnia 3 punkty swojej drużynie!

W spotkaniu 10.kolejki hiszpańskiej ekstraligi Sporting Club de Huelva pokonał 3:2 Madrid CFF, a bramkę dającą zwycięstwo zdobyła w doliczonym czasie gry Patrycja Balcerzak.

W pierwszej części spotkania zespół przyjezdnych wyszedł na prowadzenie w 29.minucie po bramce Teresy W drugiej połowie prowadzenie zespołu z Kraju Basków podwyższyła znana z polskich boisk Hmirova. W kolejnych minutach gospodynie doprowadziły do wyrównania jednak wynik w drugiej minucie spotkania ustaliła Patrycja Balcerzak dla której było to pierwsze ligowe trafienie w sezonie.

Drużyna 28-letniej pomocniczki plasuje się na dziesiątej pozycji w tabeli mając na koncie jedenaście punktów.