[WIDEO] Zobacz gola Nikoli Karczewskiej w meczu z Chelsea

Nikola Karczewska strzeliła dzisiaj swoją drugą bramkę w obecnym sezonie angielskiej Barclays Women’s Super League. Reprezentantka Polski trafiła do siatki w hitowym meczu z Chelsea, który jej Tottenham Hotspur przegrał 2:3.

Napastniczka naszej kadry potyczkę z mistrzyniami Anglii rozpoczęła na ławce rezerwowych. Na boisku pojawiła się dopiero w 78. minucie, kiedy jej zespół przegrywał już dwoma trafieniami. 23-letnia piłkarka z Polski dała jednak żeńskiej drużynie “Kogutów” impuls do szukania remisu swoim golem z 88. minuty. Wtedy to Eveliina Summanen wrzuciła piłkę w pole karne Chelsea, a defensorki gości pozwoliły, by futbolówka dotarła do Nikoli Karczewskiej. Nasza rodaczka nie zastanawiała się długo i uderzeniem bez przyjęcia zmniejszyła straty Tottenhamu. To drugi gol reprezentantki Polski w angielskiej ekstraklasie. Więcej o tym meczu pisaliśmy TUTAJ.