[WIDEO] Zobacz gole i asysty Nikoli Karczewskiej i Dominiki Grabowskiej

Nikola Karczewska i Dominika Grabowska były w miniony weekend jednymi z gwiazd meczu francuskiej ekstraklasy pomiędzy Fleury, a Guingamp. Reprezentantki Polski miały udział przy pięciu z sześciu goli strzelonych przez gospodynie, które zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli Division 1 Arkema.

Grabowska w 8. minucie przechwyciła piłkę, po czym szybko prostopadłym podaniem obsłużyła Marine Dafeur, a ta wyprowadziła Fleury na prowadzenie. Polska pomocniczka w pierwszej połowie trafiła także do siatki po tym, jak futbolówkę poza pole karne bez przyjęcia wycofała jej Nikola Karczewska. Była snajperka Górnika Łęczna na listę strzelczyń wpisała się natomiast w 59. minucie po tym, jak dobiła uderzenie Grabowskiej z dystansu oraz dziesięć minut później po płaskim dośrodkowaniu Lei Le Garrec. “Grabek” natomiast asystę zanotowała także przy goli na 5:1, kiedy po jej wrzutce z lewego skrzydła, bramkarkę gości pokonała Marie Levasseur.

Szczegółowo o tym meczu pisaliśmy w sobotę TUTAJ.

Asysty Dominik Grabowskiej od 0:15 i 2:21, a gol po podaniu Nikoli Karczewskiej od 1:10, natomiast bramki “Kerczi” od 1:45 i 2:09: