Życie jest prostsze, gdy masz w drużynie Szostak. Show Gębicy nie dał upragnionych punktów

Zawirowania, wycofywanie i wieczne znaki zapytania. Zawodniczki Tarnovii na złość nieprzychylnych im osób stworzyły piękne widowisko w spotkaniu ze Słomnikami. Tuzin bramek zobaczyli kibice którzy zdecydowali się przyjść na mecz. Gabriela Gębica zrobiła więcej niż mogła, ale mądra gra duetu Szostak i Kubaszek nie dała wyrwać sobie punktów.

Ten grad goli otworzyła Maja Rojek, która już w szóstej minucie znalazła drogę do bramki Bałuszyńskiej. Na tą sytuację nie mogła lepiej zareagować Gabriela Gębica, która w 10 minucie uzyskała wyrównanie. Kiedy w 12 minucie Katarzyna Białoszewska wyprowadziła swój zespół na prowadzenie, kibice licznie zgromadzeni na hali w Słomnikach mogli być pewni, że emocji w tym spotkaniu nie zabraknie. Do remisu doprowadza Katarzyna Włodarczyk, notując pierwszą ze swoich trzech bramek w tym spotkaniu. Przy remisie 2:2 sędziowie zaprosili zawodniczki na przerwę.

Gdyby nie wynik końcowy, drugą część spotkania należałoby nazwać “Gębica Show”. Należałoby. Ale od czego Słomniki mają duet reprezentacyjny Szostak i Kubaszek, których gra i asysty były w stanie odpowiedzieć na gole ambitnych tarnowianek. Hat tricka kompletuje Wlodarczyk, a dramaturgii dodaje fakt że bramkę samobójczą zdobywa Katarzyna Białoszewska. Wynik końcowy, gra obydwu zespołów to kwintesencja futsalowego święta, które miało miejsce w Słomnikach. Hat trick Włodarczyk, cztery bramki Gębicy. O tym spotkaniu jeszcze długo będzie się mówić w środowisku futsalowym.