
Piłkarki Pogoni Szczecin zagrają w Turcji
Jaylen Crim i Natalia Oleszkiewicz odchodzą z Pogoni Szczecin. Obie będą kontynuowały karierę w tureckim Trabzonsporze.
Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Natalia Oleszkiewicz występowała w Szczecinie od 2016 roku. Pod szyldem Pogoni rozegrała łącznie 61 meczów w Ekstralidze, w których zdobyła 31 bramek. Sięgnęła też po mistrzostwo kraju i zagrała w finale Pucharu Polski.
Jaylen Crim występowała w Pogoni od sezonu 2023/24. Wystąpiła w 35 meczach Ekstraligi, w których zdobyła 11 bramek. Ofensywnie usposobiona piłkarka trafiła do Polski z izraelskiego Hapoelu.
O odejściu Oleszkiewicz informowaliśmy już wcześniej- reprezentantka Polski informowała o pożegnaniu z Pogonią za pośrednictwem Instagrama. Podobnie jak dwie inne zawodniczki, których nie zobaczymy już w barwach szczecińskiego zespołu- Agnieszka Garbowska i Aleksandra Kuśmierczyk.
Polecamy
- CLJ29.07.25
Natalia Kawulka odchodzi z Czarnych Antrans Sosnowiec
Milena Romanowska
- Ekstraliga28.07.25
Znamy terminarz futsal Ekstraligi!
Milena Romanowska
- Newsy28.07.25
Podstawowa golkiperka na dłużej w Jelnej!
Tomasz Szmigielski-Narbutt
- Anglia27.07.25
EURO 2025: Football’s coming home! Coż za finał!
Tomasz Szmigielski-Narbutt