fot. X/ALL ABOUT BARÇA

Doświadczona Macedonka poprowadzi mecz reprezentacji Polski z Holandią

Jedna z najbardziej doświadczonych sędzi Ivana Projkovska poprowadzi wtorkowe spotkanie eliminacji do mistrzostw świata Polska-Holandia.

Reklama

Doświadczona Macedonka poprowadzi mecz reprezentacji Polski z Holandią

W obsadzie na wtorkowe spotkanie, które rozegrane zostanie na Polsat Plus Arenie w Gdańsku znalazła się Macedonka Elena Soklevska-Ilievski oraz Ukrainka Svitlana Grushko, które pełnić będą rolę asystentek. Rolę sędzi technicznej pełnić będzie Chorwatka Sabina Bolic.
39-letnia Projkovska w przeszłości prowadziła trzy spotkania reprezentacji Polski, a ostatnim meczem było wyjazdowe spotkanie z Austrią (wygrana 1:0, po golu w doliczonym czasie gry Ewy Pajor), które zapewniło Biało-Czerwonym awans na mistrzostwa Europy.

W kwietniu 2022 roku Macedonka prowadziła mecz eliminacji do mistrzostw świata z Norwegią (porażka 1:2) oraz spotkanie eliminacji do mistrzostw Europy z Mołdawią (wyjazdowa wygrana 3:0).

Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Spotkanie Polska-Holandia odbędzie się we wtorek trzeciego marca o godzinie 18:00 na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Podopieczne Niny Patalon po spotkaniu z Holenderkami czeka mecz na Stade Gaston-Gérard w Dijon, który odbędzie się 7 marca o godzinie 21:10.

Polka poprowadzi mecz eliminacji mistrzostw świata

01.03.26 / Mariusz Cichowski
Reklama
Opublikowano: 01.03.26

Polecamy