
KobiecyFutbol ogłasza przedsezonowy nabór do redakcji!
KobiecyFutbol ogłasza nabór do redakcji! Przed startem sezonu dołącz do największego polskiego portalu informacyjnego o piłce nożnej w kobiecym wydaniu i stwórz z nami coś wyjątkowego.
Emocję związane ze startem reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy opadły. Na początku sierpnia ruszają regularne rozgrywki ligowe w naszym kraju. Dodatkowo, w najbliższych tygodniach zaczną także grać czołowe ligi świata, w których mamy sporo polskich piłkarek. Aby zapewnić naszym czytelnikom wysoką jakość publikowanych tekstów, zachowując przy tym szybkość przekazywania informacji, otwarcie mówimy, że wciąż przyda nam się jeszcze kilka nowych osób. Dzięki poszerzeniu grona redaktorów KobiecyFutbol.pl będziemy mogli realizować nowe pomysły. A tych w swoich głowach mamy naprawdę wiele.
Śledzisz co tydzień wyniki meczów Orlen Ekstraligi, Orlen 1 Ligi czy II ligi? Świetnie! Sprawdzasz zawsze, czy Ewa Pajor znowu strzeliła gola, albo czy Paulina Dudek pomogła w zachowaniu czystego konta przez PSG? Doskonale! Obserwujesz bacznie niższe ligi i jara Cię to, o czym nie piszą mainstreamowe media? Zawsze kręciło Cię pisanie i od dłuższego czasu rozważasz założenie bloga, lub dołączenie do jakiejś redakcji? To odpowiednie miejsce dla Ciebie! A może znasz kogoś, kto ma „lekkie pióro” i nasz portal byłby dla tej osoby kolejnym krokiem w rozwoju? Koniecznie jej powiedz, że na nią czekamy. Takich pytań możemy zadać jeszcze wiele i na każde odpowiedź będzie jedna – napisz do nas i zgłoś się do KobiecyFutbol.pl.
Co dostaniesz w zamian?
Nie będziemy oszukiwać, że zarabiamy tu „kokosy” i strona przynosi milionowe zyski. Robimy to z pasji i chęci dołożenia swojej cegiełki do rozwoju piłki kobiecej w Polsce. Staramy się tworzyć miejsce, którego naszym zdaniem wcześniej nie było i niektórzy twierdzą, że nawet nam to wychodzi 😉 Możemy zagwarantować Ci, że Twoja praca zostanie doceniona, również w postaci premii finansowych. Dzięki nam będziesz mogła lub mógł także zostać posiadaczem legitymacji prasowej, która ułatwi wstęp na sportowe wydarzenia. Członkowie naszej redakcji otrzymują akredytacje na wszystko, co najważniejsze w kobiecej piłce. Konferencje prasowe reprezentacji Polski, mecze kadry narodowej, spotkania w ramach Ligi Mistrzyń, Orlen Pucharu Polski, Orlen Ekstraligi, czy turnieje o mistrzostwo Polski wszystkich kategorii wiekowych – długo by wymieniać, ponieważ było tego sporo.
Przede wszystkim zależy nam na wsparciu nowych osób chętnych pisaniem na stronie oraz współpracy z fotografami. To właśnie newsy opatrzone zdjęciami są bowiem podstawą naszej redakcyjnej codzienności, której od teraz macie możliwość stać się częścią. Jeśli jednak masz pomysł, jak w inny sposób wykorzystasz swoje umiejętności do rozwoju KobiecyFutbol.pl, koniecznie daj nam o tym znać.
Nie będziemy zbędnie przedłużać. Dajemy możliwość rozpoczęcia nowej niesamowitej przygody, ale teraz decyzja należy do Ciebie.
Na Wasze wiadomości czekamy na Facebooku (LINK TUTAJ) oraz mailu. Piszcie na adres redakcja@kobiecyfutbol.pl. Wszystko macie w zakładce Kontakt.
Polecamy
-
Newsy19.03.26Obsada sędziowska 14. kolejki Orlen 1. Ligi (SEZON 2025/26)
Mariusz Cichowski
-
Newsy19.03.26Obsada sędziowska 15. kolejki Orlen Ekstraligi (SEZON 2025/26)
Milena Romanowska
-
Inne18.03.26Fantastyczny debiut Gabrieli Grzywińskiej! Hat-trick Polki na rozpoczęcie sezonu!
Mariusz Cichowski
-
Newsy18.03.26Zuzanna Sawicka na dłużej w Lechu
Milena Romanowska


