[Odwiedzamy niższe ligi]: W meczu na szczycie wygrywa zespół Juna-Trans Stare Oborzyska

W meczu na szczycie III ligi Juna-Trans Stare Oborzyska pokonał LFA Szczecin2:1 i awansował na pierwsze miejsce w tabeli, wyprzedzając o trzy punkty zespół Lecha Poznań, który pauzował w tej kolejce.

Pierwsza połowa wyraźnie toczyła się pod dyktando gospodyń. Już w 10 minucie Skorupska miała znakomitą sytuację na otwarcie wyniku. Piłka zatrzymała się jednak na poprzeczce. Dwanaście minut później w swoim stylu z rzutu wolnego uderzyła Czudzińska. Ponownie poprzeczka uratowała przyjezdne przed stratą bramki. 27 minuta przyniosła w końcu bramkę. Skorupska uderzyła głową pomiędzy nogami Kaszewskiej, piłka zatrzymała się na słupku. Snajperka Juny była jednak najszybsza i dobitkę umieściła pewnie w siatce. Kiedy wydawało się, że gospodynie zejdą do szatni z prowadzeniem w 42 miał miejsce rzut wolny dla LFA. Piotrowska ładnie uderzyła nad murem. Dewicka odprowadzała jedynie piłkę wzrokiem gdy ta wpadła do bramki.

Po przerwie przewagę na boisku miały zawodniczki ze Szczecina, ale nie mogły znaleźć sposobu na bramkarki Juny. Gospodynie za to straszyły rywalki kontrami i uderzeniami z rzutów wolnych. W 49 i 75 minucie groźnie z rzutów wolnych uderzała Ostrowska, Kaszewska jednak skutecznie broniła te strzały. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 77 minucie. Ostant w pełnym biegu zeszła z prawego skrzydła i uderzyła w długi róg. Ponownie obramowanie bramki uratowało szczecinianki. Na szczęście dla gospodyń na posterunku była Skorupska i ponownie skutecznie wykończyła akcję! LFA miało jeszcze okazję na doprowadzenie do remisu. W 87 minucie sam na sam z Godlewską znalazła się Ordon jednak uderzyła obok bramki.