
Sofia Bekhaled dołącza do mistrza Francji
19 – letnia francuska napastniczka – Sofia Bekhaled – podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt i od nowego sezonu będzie występować w pierwszej drużynie mistrza Francji – OL Lyonnes.
Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Sofia Bekhaled zagra u mistrzyń Francji
Młoda piłkarka, występująca na pozycji napastniczki, rozpoczęła swoją przygodę we francuskim klubie i trzy razy zdobyła mistrzostwo Francji do lat 19 w latach 2022, 2023 i 2024. W ostatnim sezonie, na poziomie trzecioligowym, zagrała w 16 spotkaniach, strzeliła 9 bramek i zanotowała jedną asystę.
Zawodniczka, wyróżniająca się doskonałą techniką i wszechstronnością ofensywną, dołączy do pierwszej drużyny OL, z którą podpisała kontrakt do czerwca 2029 roku.
Obecnie w pierwszej drużynie mistrza Francji znajduje się 13 zawodniczek z akademii, między innymi Wendie Renard, Amel Majri czy Selma Bacha.
Wcześniej klub informował o innych transferach, o których można przeczytać tutaj czy tutaj.
— OL Lyonnes (@ol__lyonnes) July 15, 2025