Kolejna wygrana SMS-u

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego nie dały szans niżej notowanemu zespołowi z Głogówka i odniosły drugie najwyższe zwycięstwo w swojej historii występów w Ekstralidze. Dla Łodzianek był to ostatni sprawdzian przed bezpośrednim starciem na górze tabeli z Czarnymi Sosnowiec.

W 2.minucie meczu po dograniu Klaudii Jedlińskiej po dograniu na krótki słupek wynik mogła otworzyć Daria Kurzawa, ale jej strzał instynktownie obroniła Agnieszka Woźniak. Dwie minuty później było już 1:0. Po wrzutce w pole karne Dominiki Gąsieniec ręką zagrała jedna z defensorek gości. Do rzutu karnego podeszła Gabriela Grzybowska i zdobyła bramkę. W 9. minucie Anna Rędzia wyprowadziła na pozycję sam na sam Jedlińską, ale świeżo upieczona reprezentantka Polski przegrała pojedynek z Woźniak. W 20. minucie po wymianie piłki na lewej stronie w pole karne wpadła Kurzawa i strzałem w długi róg pokonała Woźniak.  Trzy minuty później było już 3:0. Tym razem prawą stroną pomknęła Jedlińska i wyłożyła piłkę do Rędzi, której zostało tylko dołożyć nogę i strzelić bramkę. W 31. minucie meczu widząc lukę w obronie Rolnika w pole karne wbiegła Adrianna Achcińska i strzałem przy słupku zdobyła czwartą bramkę.  W 39. minucie idealnie dośrodkowała Jedlińska, a bramkę głową zdobyła Rędzia.

W 56. minucie w sytuacji sam na sam z Agnieszką Glinką górą była Woźniak. Minutę później bramkarka Rolnika odbiła również w bok precyzyjny strzał Grzybowskiej. W 64. minucie sytuację miała inna rezerwowa Julia Mordel, ale strzeliła w słupek. W 65. minucie faul na zawodniczce SMS-u popełniła Woźniak. Tym razem do rzutu karnego podeszła Tatiana Markusheuskaya i zdobyła szóstą bramkę, mimo że piłka odbiła się od ręki Woźniak. W 77. minucie bramkę na 7:0 po zagraniu Markusheuskayi zdobyła Julia Mordel. W 80. minucie sfaulowana przez Woźniak została Mordel. Bramkarka Rolnika obejrzała drugą żółtą kartkę i musiała opuścić boisko, a na placu pojawiła się debiutantka Anna Giercuszkiewicz. Do rzutu karnego ponownie podeszła Grzybowska i zdobyła ósmą bramkę. W 82. minucie w sytuacji sam na sam z rezerwową bramkarką gości pojedynek przegrała Patrycja Świątek. W 84. minucie bramkę na 9:0 zdobyła Maria Zbyrad strzelając w długi róg. Okazję do zdobycia dziesiątego gola miała jeszcze Ewelina Piórkowska, ale strzeliła obok bramki.