fot. Klaudia Golasz/KobiecyFutbol.pl

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił obsadę sędziowską na 4. kolejkę spotkań drugiej ligi kobiet.

Grupa Południowa:
Dąb Zabierzów Bocheński – KS Podgórze Kraków, 3 września, godzina 12:00
Sędzia główna: Sylwia Wiat
Sędzie asystentki: Aleksandra Hynek, Martyna Lipka

Wanda Kraków – Sokół Kolbuszowa Dolna, 3 września, godzina 12:00

Sędzia główna: Magdalena Syta
Sędzie asystentki: Magdalena Pielas, Nicola Stokłosa

1 KS Ślęza Wrocław – AZS UJ II Kraków, 3 września, godzina 13:30
Sędzia główna: Katarzyna Gaweł
Sędzie asystentki: Dorota Dymek, Kinga Dąbska

TS ROW Rybnik – KKP Unia Lublin, 3 września, godzina 16:00
Sędzia główna: Angelika Socha
Asystenci: Joanna Ligenzowska, Kamil Dubas

KSP Kielce – MGUKS Pogoń Zduńska Wola 4 września, godzina 12:00
Sędzia główna: Aleksandra Łapa
Sędzie asystentki: Anna Synówka, Kamila Bysko

LKS Rolnik B. Głogówek – Respekt Myślenice, 4 września, godzina 15:00
Sędzia główna: Urszula Stanik
Asystenci: Mariusz Misiołek, Kamil Szewczyk


Grupa Północna
LECH UAM Poznań – KS Raszyn, 3 września, godzina 12:00

Sędzia główna: Paulina Noga
Asystenci; Olga Pietrzykowska, Robert Pawlicki

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp – AZS KU UNIWERSYTETU W-WY, 3 września, godzina 13:00

Sędzia główna: Anna Wesołowska
Sędzie asystentki: Nela Szadkowska, Pamela Majzner

KKPK MEDYK POLOmarket Konin – Włókniarz Białystok, 3 września, godzina 14:00
Sędzia główna: Agnieszka Kostyra
Asystenci: Arkadiusz Traczyk, Mateusz KoniuszeK

WAP Włocławek – GSS Grodzisk Wlkp., 4 września, godzina 12:00
Sędzia główna: Joanna Nazar
Asystenci: Daniel Kołomański, Pamela Majzner

MUKS Praga Warszawa – NOWY ŚWIT – Górzno, 4 września, godzina 14:00
Sędzia główna: Katarzyna Kupidura
Sędzie asystentki: Maria Łukasiewicz, Milena Połosa

PTC Pabianice – UKS Olimp Loczki Wyszków, 4 września, godzina 15:00
Sędzia główna: Katarzyna Bryk
Sędzie asystentki: Katarzyna Chrzanowska, Nela Szadkowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here