U-17: Polki zwyciężają na otwarcie turnieju Mima Cup

W swoim pierwszym spotkaniu towarzyskim w ramach turnieju Mima Cup rozgrywanego w hiszpańskim San Pedro del Pinatar reprezentacja Polski do lat 17 pokonała 2:1 Kanadę.

Podopieczne Marcina Kasprowicza musiały gonić wynik po tym jak Kingę Seweryn w 34.minucie pokonała Maalouf. Biało-Czerwone szybko odpowiedziały na trafienie rywalek, bo zaledwie 180 sekund później na listę strzelców wpisała się Emilia Szymczak. Wynik potkania na trzy minuty przed końcem regulaminowego gry zdobyła ponownie Emilia Szymczak i zapewniła Biało-Czerwonym zwycięstwo.

Podopieczne Marcina Kasprowicza drugie spotkanie rozegrają w sobotę o godzinie 19:00, a jej rywalkami będzie reprezentacja Szwecji.