GKS Katowice rozgromił pierwszoligowca

Piłkarki GKS-u Katowice przygotowujące się do rozgrywek Ekstraligi i Pucharu Polski w pierwszym spotkaniu towarzyskim pokonały zespół Tarnovii Tarnów, który zajmuję trzecie miejsce w I lidze grupie południowej.

Piłkarski z Katowic już w dwunastej minucie wyszły na prowadzenie za sprawą Kozak, która w 24. minucie podwyższyła prowadzenie. Do przerwy GKS zdobył jeszcze dwie bramki i na przerwę schodził z czterobramkową przewagą. W drugiej części spotkania Katowiczanki zdobyły kolejne trzy bramki tracą jedną i ostatecznie pokonały Tarnovię 7:1.

Tarnovia Tarnów – GKS Katowice 1:7 (0:4)
Gębica – Kozak x 3, Stanović x 2, Sobkowicz, Wójcik

Tarnovia: ?

GKS Katowice: GKS Katowice: Ludwiczak – Tkaczyk, Hajduk, Konkol, Koch, Wróblewska, Parczewska, Łąckiewicz-Oślizło, Stanović, Kozak, Sobkowicz. Zagrały także: Klimek, Węcławek, Kubaszek, Sykorova, Wojcik.

GKS Katowice kolejny mecz kontrolny rozegra 26 stycznia w Rzeszowie z miejscową Resovią.