fbpx

Aktualne mistrzynie Polski w futsalu kompletują kadrę

Na inaugurację sezonu 2023/2024 Ekstraligi Futsalu jeszcze trochę musimy poczekać, ale nie oznacza to wcale, że kluby czekają z założonymi rękami. W Bielsku-Białej nie ma miejsca na bierne oczekiwanie, aktualne mistrzynie Polski kompletują kadrę.

Przed niespełna dwoma tygodniami informowaliśmy o powrocie do Bielska-Białej Izabeli Tracz, która ostatnio występowała w Słomniczance Słomniki, zespole aktualnych wicemistrzyń Polski w futsalu oraz zdobywczyń Pucharu Polski. O jej transferze można przeczytać TUTAJ.

W dniu dzisiejszym BTS Rekord Bielsko-Biała przedłużył umowy aż z czterema zawodniczkami, a mowa o Annie Chóraś, Wiktorii Pietrzyk, Wiktorii Nowak oraz Natalii Majewskiej. Wszystkie z czterech wymienionych piłkarek przedłużyły umowy na sezon 2023/2024, dla biało-zielonych jest to niesamowicie ważna informacja, gdyż zawodniczki te stanowiły o sile drużyny w poprzednim, mistrzowskim sezonie. Ponadto wszystkie cztery piłkarki są aktualnymi reprezentantkami kraju w futsalu. Rekord zbroi się na nadchodzący sezon, w którym z pewnością będzie chciał skutecznie obronić tytuł mistrzyń Polski.

Other Articles

EkstraligaFutsal
NewsyNiższe ligi

Leave a Reply