Aleksandra Zaremba na dłużej w UD Tenerife

Aleksandra Zaremba podpisała nową, trzyletnią umowę z UD Grandilla Tenerife. 

Reklama

Aleksandra Zaremba spędzi następne trzy lata w swoim dotychczasowym klubie, UD Tenerife. Obrończyni występuje w hiszpańskiej drużynie od 2018 roku – od tego czasu zagrała w 112 meczach Ligi F i pięciu meczach pucharowych. 

Zaremba jest dwukrotną reprezentantką Polski – zadebiutowała w Biało – Czerwonych barwach 4 czerwcu w meczu przeciwko Niemkom. 

Reklama
Opublikowano: 27.09.24

Polecamy