
Aleksandra Zaremba na dłużej w UD Tenerife
Aleksandra Zaremba podpisała nową, trzyletnią umowę z UD Grandilla Tenerife.
Aleksandra Zaremba spędzi następne trzy lata w swoim dotychczasowym klubie, UD Tenerife. Obrończyni występuje w hiszpańskiej drużynie od 2018 roku – od tego czasu zagrała w 112 meczach Ligi F i pięciu meczach pucharowych.
Zaremba jest dwukrotną reprezentantką Polski – zadebiutowała w Biało – Czerwonych barwach 4 czerwcu w meczu przeciwko Niemkom.
Opublikowano: 27.09.24
Polecamy
-
CLJ14.06.26CLJ: Finały w Ząbkach padły łupem Czarnych i Diamondsów
Milena Romanowska
-
Hiszpania14.06.26Liga F Moeve: Jacinto przenosi się do Madrytu
Leszek_Z
-
Newsy14.06.26Medyk Konin żegna trenera. Łukasz Wojtała odchodzi z klubu
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska


