fbpx

Alex Morgan opuszcza Europę!

Zaledwie trzy miesiące trwała przygoda Alex Morgan w angielskim Tottenhamie. „Koguty” poinformowały dzisiaj, że wraz z końcem rundy jesiennej jedna z najbardziej znanych na świecie piłkarek wróci do Stanów Zjednoczonych.

Aktualna mistrzyni świata w londyńskim klubie występowała na zasadzie wypożyczenia z amerykańskiego Orlando Pride. Występy w Europie miały pomóc jej wrócić do formy po urodzeniu córki. Jej bilans w angielskiej Women’s Super League to 4 występy i 2 strzelone gole – oba z rzutów karnych. 31-letnia napastniczka raz zagrała także w krajowym pucharze.

Z Morgan w składzie Tottenham nie zaznał w lidze porażki, dzięki czemu udało mu się w ostatnim czasie awansować na 8. miejsce w tabeli.

– Będę zawsze wdzięczna klubowi, koleżankom i kibicom za zaopiekowanie się mną i moją rodziną. Odkąd przyjechałam do Londynu, zdałam sobie sprawę, że jestem częścią wspaniałej organizacji, która pomogła mi ponownie poczuć grę, którą kocham. Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy pomogli mi uczynić ten rozdział mojej piłkarskiej podróży tak wyjątkowym powiedziała Alex Morgan cytowana przez oficjalną stronę Tottenhamu.

 

fot. tottenhamhotspur.com

Other Articles

AngliaNewsyPolki za granicąZagranica

Leave a Reply