fbpx

Amerykańska piłkarka odchodzi z Pogoni Szczecin!

Pogoń Szczecin poinformowała o zawieszeniu kariery przez Heather Seybert, która w zespole lidera Orlen Ekstraligi występowała od sierpnia 2023 roku.

Amerykanka dołączyła do drużyny ze Szczecina przed startem bieżącego sezonu Orlen Ekstraligi z Medyka POLOmarket Konin. Pomocniczka wystąpiła w dziewięciu meczach najwyższej klasy rozgrywkowej i zanotowała jedną asystę.

Drodzy Portowcy,

z głębokim smutkiem i nostalgią chciałabym ogłosić moje pożegnanie z Pogonią. To dla mnie niezwykle trudny moment, bo przez kilka miesięcy rundy jesiennej nosiłam z dumą granatowo-bordowe barwy tego wspaniałego zespołu.

Moje odejście jest spowodowane kwestiami osobistymi oraz rodzinnymi. Po zakończeniu rundy oraz powrocie do rodzinnych Stanów Zjednoczonych podjęłam bardzo trudną dla mnie decyzję, że na dzień dzisiejszy zawieszam swoją karierę piłkarską. Choć na ten moment żegnam się z rolą zawodniczki, obiecuję, że pozostanę zawsze związana z Pogonią Szczecin. Dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa, jakie otrzymałam od Was przez ostatnie miesiące. To niesamowite doświadczenie, które na zawsze pozostanie w moim sercu.

Pogoń Szczecin to najlepszy klub, w którym miałam okazję być, a reprezentowanie granatowo-bordowych barw było dla mnie zaszczytem. Organizacyjnie Pogoń stoi w czołówce, każdy w Klubie na samym początku przyjął mnie bardzo dobrze i za to chciałabym Wam również podziękować. Dziękuję również wszystkim koleżankom, z którymi mogłam dzielić szatnię, całemu sztabowi szkoleniowemu, wszystkim pracownikom Klubu, prezesowi Arturowi Dmowskiemu. A także Wam – wszystkim kibicom Pogoni. Do zobaczenia!

Heather Seybert

źródło: pogonszczecin.pl

Other Articles

FutsalNewsyPuchar Polski
NewsyPolskaPuchar Polski

Leave a Reply