
AMPy 2025: UWM Olsztyn wygrywa turniej w Gdańsku!
Tegoroczne Akademickie Mistrzostwa Polski dobiegły końca! Turniej rozgrywany w Gdańsku zakończył się triumfem drużyny UWM Olsztyn.
Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
W meczu trzecie miejsce spotkały się ekipy AWFu Warszawa i AWFiS Gdańsk. Miejsce na podium zajęła ekipa z Trójmiasta, która wygrała 2:1.
W finale rozgrywanym między UWM Olsztyn a o URZ Rzeszów o triumfie zadecydowała jedna bramka. Jej autorką była Natalia Łapińska, która podczas całego turnieju uzbierała łącznie sześć trafień.
Klasyfikację po fazie grupowej i rezultaty spotkań o miejsca 9 – 15 znajdziecie TUTAJ.
Finał
UWM Olsztyn – URZ Rzeszów 1:0
Łapińska
Mecz o 3. miejsce
AWF Warszawa – AWFiS Gdańsk 1:2
Waszczuk – Formela, Urban
Mecz o 5. miejsce
WSG Bydgoszcz – AKF Kraków 2:5
Czubakowska, Maćkiewicz – Dziób 2x, Kaczmarek 2x, Romuzga
Mecz o 7. miejsce
UMCS Lublin – PW Warszawa 2:1
Kazanecka, Zając – Konobrodzka
Polecamy
-
CLJ09.06.26Poznaliśmy finalistów CLJ U-16 i CLJ U-18!
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga północna: Festiwal strzelecki w przedostatniej kolejce
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga południowa: Iskra Tarnów rozgromiła Wisłę Kraków. Lider z Myszkowa stracił punkty
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26Zawodniczka Ślęzy Wrocław kończy karierę
Mariusz Cichowski


