
Anita Romuzga przedłużyła umowę ze swoim aktualnym klubem
KS Uniwersytet Jagielloński pożegnał się z Orlen Ekstraligą w niedawno zakończonym sezonie, zespół z takimi możliwościami i ambicjami mierzy w szybki do niej powrót. Pomóc w tym może stabilizacja składu, której sprzyja pozostanie w zespole Anity Romuzgi.
Bardzo utalentowana, perspektywiczna zawodniczka trafiła do zespołu z Krakowa przed rozpoczęciem sezonu 2023/2024, po bardzo dobrych występach w barwach UKS-u 3 Weronica Staszkówka Jelna (o tym transferze pisaliśmy TUTAJ). Niespełna 19-letnia Anita Romuzga w barwach KS Uniwersytetu Jagiellońskiego ma świetne warunki do dalszego piłkarskiego rozwoju, a jej nieprzeciętne umiejętności mogą przyczynić się do wymarzonego, szybkiego powrotu klubu ze stolicy Małopolski do Orlen Ekstraligi.
Rytmicznym krokiem w nowy sezon 🙌🏻🔥 pic.twitter.com/tjxOqLNx8B
— KS Uniwersytet Jagielloński (@uj_jagiellonki) July 10, 2024
Polecamy
-
CLJ14.06.26CLJ: Finały w Ząbkach padły łupem Czarnych i Diamondsów
Milena Romanowska
-
Hiszpania14.06.26Liga F Moeve: Jacinto przenosi się do Madrytu
Leszek_Z
-
Newsy14.06.26Medyk Konin żegna trenera. Łukasz Wojtała odchodzi z klubu
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska


