
Anna Kowalik zagra w Ślęzy Wrocław
W nachodzącym sezonie w barwach Ślęzy Wrocław występować będzie Anna Kowalik.
23-letnia wychowanka AP Włocławek występowała ostatnio w Medyku Konin. W trzecim zespole minionego sezonu Orlen 1 Ligi wystąpiła w sześciu ligowych spotkaniach. Na swoim koncie ma również mecz Orlen Pucharu Polski oraz trzy mecze w drugoligowych rezerwach zespołu z Konina.
Bramkarka, która w przeszłości występowała również w ROBS GROUP KKP Bydgoszcz jest kolejnym transferem zespołu z Wrocławia w letnim okienku transferowym. Wcześniej do Ślęzy dołączyły: Wiktoria Sroka, Dominika Koleničková oraz Joanna Węcławek.
Polecamy
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska
-
Anglia12.06.26Bethany Mead ma nowy klub
Milena Romanowska
-
Newsy12.06.26Reprezentacja Polski do lat 17 poznała rywalki w eliminacjach EURO 2027
Milena Romanowska



Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
Lech UAM Poznań
KS Uniwersytet Jagielloński
AP 2010 Orlen Gdańsk