fbpx

Bayern Monachium nie rezygnuje z Weroniki Zawistowskiej. “Sprawa jest w toku”

Choć już w ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje, że Bayern Monachium tej zimy nie ma zamiaru sprowadzać do siebie Weroniki Zawistowskiej, wcale nie oznacza to, że wicemistrzynie Niemiec zrezygnowały z transferu reprezentantki Polski.

Skrzydłowa Czarnych Sosnowiec w rozmowie z portalem “Łączy nas piłka” zdradziła, że temat przenosin do ekipy z Bawarii wciąż pozostaje aktualny, choć przewidywać można, iż zdecydowanie bardziej prawdopodobne wydają się przenosiny 20-latki do Bayernu dopiero latem, kiedy stanie się ona już wolną zawodniczką – Mój manager wciąż jest w kontakcie z klubem. Staramy się zaplanować wszystko jak najlepiej. Tak, żebym mogła dobrze rozpocząć swoją przygodę w Bundeslidze. Nie jest tak, że temat został ucięty, a Bayern nie jest już mną zainteresowany. Sprawa jest w toku – wyjawiła Weronika Zawistowska.

Reprezentantka Polski oceniła również swój kilkudniowy pobyt w drużynie z Monachium przy okazji niedawnych testów – Byłam pewna, że przeskok między Polską a Niemcami będzie ogromny. Podczas treningów wykonywaliśmy dużo ćwiczeń podobnych do tych, które wykonujemy w Polsce, jednak w Monachium wszystko było robione z większą jakością i intensywnością – dodała utalentowana skrzydłowa we wspomnianej rozmowie.

Bayern Monachium rozgrywa znakomity sezon. Zespół zanotował we Frauen Bundeslidze komplet zwycięstw, po 12 meczach mogąc się pochwalić bilansem bramkowym 40-1. Bez zarzutów ekipa z Bawarii rozpoczęła także przygodę w Lidze Mistrzyń. Liderki niemieckiej ekstraklasy łatwo awansowały tam do 1/8 finału, nie dając w poprzedniej fazie szans Ajaxowi Amsterdam, który poległ w dwumeczu aż 1:6.

 

fot. Paula Duda/Łączy nas piłka

Other Articles

EkstraligaNewsyPolki za granicąPolskaZagranica
EkstraligaFutsalGaleriaNewsy

Leave a Reply