
Beniaminek Orlen 1 ligi pozyskał nową bramkarkę
Magdalena Mądra została nową bramkarką Juny – Trans Stare Oborzyska.
Magdalena Mądra spędziła ostatnie pięć lat w Polonii Środa Wielkopolska. W minionym sezonie wystąpiła w trzech meczach Orlen 1 ligi.
Wcześniej do drużyny z Oborzysk dołączyły: Zuzanna Lis, Zofia Markowicz, Zuzanna Worsztynowicz i Martyna Lecha. 30 – latka zagra w Junie z numerem 75.
Nowy nabytek beniaminka Orlen 1 Ligi będzie miał szansę debiutu już w najbliższą niedzielę, kiedy to Juna zagra w najbliższą niedzielę z Bielawianką.
Opublikowano: 16.08.24
Polecamy
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska
-
Newsy13.06.26Liga F Moeve remisami stała
Leszek_Z
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn


