Bramka Kamczyk w Pucharze Francji, zwycięstwo FC Fleury 91 [WIDEO]

Ewelina Kamczyk została jedną z bohaterek dzisiejszego meczu 1/8 Pucharu Francji, w którym FC Fleury 91 pokonało Le Havre 2:0.

Polska napastniczka otworzyła wynik spotkania tuż przed przerwą. W 44.minucie po kontrze wyprowadzonej przez kapitan gospodyń, Léę Le Garrec piłkę otrzymała Resmonde Kouassi, a następnie trafiła do Eweliny Kamczyk, która umieściła ją w bramce.

Po przerwie szansę na podwyższenie prowadzenia w 50’ miała Marine Dafeur, ale po jej uderzeniu piłka odbiła się od obramowania bramki. Sztuka ta udała się w 66’ Léi Le Garrec, która uderzeniem z dystansu kompletnie zaskoczyła Olesyę Arsenievą i piłka po raz kolejny znalazła się w bramce. Na trzy minuty przed końcem spotkania szansę na zdobycie dla gości bramki miała  Nora Coton-Pelagie, ale ostatecznie nie udało się jej wykorzystać, podobnie jak Marine Dafeur w 83’, po strzale której piłka po raz kolejny odbiła się od bramki.