Kobiecy Futbol
Inne Newsy Włochy Zagranica

Była zawodniczka Łęcznej przedłuża kontrakt

Ana Jelenčić przedłużyła kontrakt z Hellas Verona. W ubiegłym sezonie drużyna z miasta Romea i Julii zajęła dziewiąte miejsce a chorwacka obrończyni była jedną z bardziej wyróżniających się postaci w zespole.

27-letnia obrończyni reprezentacji Chorwacji to była zawodniczka między innymi Sportingu Huelva, Zagłębia Lubin, AZS PWSZ Wałbrzych i Górnika Łęczna. Z drużyną z Lubelszczyzny zdobyła mistrzostwo Polski. Zapytaliśmy Anę co skłoniło ją do pozostania w Weronie. Oto co miała do powiedzenia:

– Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z przedłużenia umowy na kolejny rok. Myśląc, że mogłam pojechać gdzie indziej i zawracać teraz głowę? Uznałam, że to nie ma sensu. Maksymalnie skupiam się na Hellas i przygotowuję się do startu sezonu. Ubiegły rok był dziwny dla wielu z piłkarskiego świata, ale dla mnie również wyzwaniem było wystąpienie po raz pierwszy w klubie Serie A. Projekt i wszystko, co mnie w tej chwili otacza, najbardziej przyciągało mnie do pozostania. Ludzie, którzy mnie doceniają, trener Pachera który dużo i szczegółowo pracuje z nami nad taktyką. Myślę że nadal mogę się uczyć, pozostając tutaj. Dopóki czuję że w drużynie jest świeża krew i ambicją do postępowania i że mogę pomóc klubowi i uczyć się, zostanę w Weronie i będę walczyła o barwy klubu – powiedziała nam reprezentantka Chorwacji.

 

Foto: Hellas Werona

Może Cię również zainteresować

Ekstraliga: Górnik rozpoczyna marsz po czwarty tytuł, pewna wygrana w Głogówku

Sebastian Godyla

EFK: Samuel Jania oraz Tomasz Aftański po ćwierćfinałowym rewanżu

Sebastian Godyla

Szósty transfer Górnika Łęczna!

Mariusz

Skomentuj