foto. Jacek Jaworski

W weekend rozegrano kolejną serie spotkań w CLJ U-15. Poniżej prezentujemy wyniki oraz tabele po rozegraniu trzech kolejek.

Grupa A

Warta Poznań – UKS Victoria Sp2 Sianów 3:1
Wojciechowska 4′, Golec 32′, Szymańska 71′ – Babirecka 76′

MUKS PS Kostrzyno/O – Checz Gdynia 3:0
Bieszczat 4′, Gawlak 18′, Gwizdoń 58′

Medyk Polomarket Konin – Akademia Piłkarska LG 0:4
Abe 8′, Laska 27′, Kosyn 42′, Lukrawska 78′

Olimpia Szczecin – AZS UAM Poznań 5:4

Drużyna

Mecze

Punkty

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Akademia Piłkarska LG

3

9

3

0

0

15;0

Olimpia Szczecin

3

9

3

0

0

12;7

AZS UAM Poznań

3

6

2

0

1

14;8

MUKS PS Kostrzyn/O

3

6

2

0

1

10;4

Warta Poznań

3

3

1

0

2

6;6

Medyk Polomarket Konin

3

3

1

0

2

4;11

Checz Gdynia

3

0

0

0

3

2;11

UKS Victoria Sp2 Sianów

3

0

0

0

3

2;18

 

Grupa B

MUKS Praga Warszawa 2 – 0 AS Stomil Olsztyn 2:0
Paczek 52′, Michalak 55′

Tęcza SISU Bydgoszcz – Włókniarz Białystok 5:0
Jendrasiak 4′,60′, Jamrozik 7′, 35′, Buszka 79′

UKS Ursus – KS AP Diamonds Academy 2:0
Regulska 9′, Rejnin 49′

UKS Ząbkovia Ząbki – KKP Stomilanki Olsztyn (28 kwiecień)

 

Drużyna

Mecze

Punkty

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

UKS SP 11 URSUS

3

7

2

1

0

10;1

KS AP Diamonds Academy

3

6

2

0

1

5;4

MUKS Praga Warszawa

3

6

2

0

1

8;4

UKS Ząbkovia Ząbki

2

4

1

1

0

8;3

Tęcza SISU Bydgoszcz

3

4

1

1

1

7;3

AS Stomil Olsztyn

2

1

0

1

1

3;5

KKP Stomilanki Olsztyn

1

0

0

0

1

0;7

Włókniarz Białystok

3

0

0

0

3

1;15

 

Grupa C

Śląsk Wrocław – KS Skra Częstochowa 3:1
Musiałowska 12′, Garbacz 51′, Stępińska 77’–  Franiel 71′

KKS Czarni Sosnowiec – KS Włókniarz Konstantynów 3:0
Gąsior 3′, Janczy 70′, Sroka 74′

UKS SMS Łódź – UKS Unia Opole 5:1
Grzelak 1′, 4′, 24′, Matuszczyk 45′, Bartczak 49′ –  Piróg 64′

1 KS Ślęza Wrocław – GKS Gieksa Katowice 1:2
Piekarska 55′ –  Bednarek 50′, 78′

Drużyna

Mecze

Punkty

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Śląsk Wrocław

3

9

3

0

0

12;3

UKS SMS Łódź

3

7

2

1

0

16;1

GKS Gieksa Katowice S.A.

3

7

2

1

0

15;2

KKS Czarni Sosnowiec

3

6

2

0

1

8;3

KS Skra Częstochowa S.A.

3

3

1

0

2

4;8

1 KS Ślęza Wrocław

3

3

1

0

2

3;6

KS Włókniarz Konstantynów

3

0

0

0

3

1;16

UKS Unia Opole

3

0

0

0

3

4;24

 

Grupa D

Resovia Rzeszów – Perły Lublin 6:0
Kusior 11′, Cedzidło 24′, Ostaszewska 29′, Zdeb 40’+1, Mołczan 45′, Bator 77′

KSP Kielce – FOOTBALL SUCCESS ACADEMY 2:4
Ślizak 34′, Ziomek 44′ – Zgoda36′, Kościelniak17′,75′, Tomczyk 19′

Górnik Łęczna – Beniaminek Profbud Krosno 0:1
Klimczak 80’+3

UKS 3 WERONICA Staszówka Jelna – AKF Wisła Brzeźnica (19 kwietnia)

 

 

Drużyna

Mecze

Punkty

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

FOOTBALL SUCCESS ACADEMY

3

7

2

1

0

12;4

RESOVIA Rzeszów

3

7

2

1

0

8;1

Beniaminek Profbud Krosno

3

6

2

0

1

6;1

AKF Wisła Brzeźnica

1

3

1

0

0

13;3

PERŁY Lublin

2

3

1

0

1

3;6

Górnik Łęczna

3

3

1

0

2

8;14

UKS 3 Weronica Staszówka Jelna

2

0

0

0

2

1;10

KSP Kielce

3

0

0

0

3

2;14

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here